Ateştur

Vizyonumuz
Sektöründe, her zaman saygın bir konumda yer almak. Hizmet kalitesi ve sürekliliği ile her zaman aranan ve tercih edilen bir firma olmak. Ülkemizde, .çevre, eğitim ve kültürel değerlerimize sahip çıkarak uygar bir toplum yapısı oluşmasına katkıda bulunmak.
Misyonumuz
ATEŞTUR olarak, sektöründe;
  • İnsana saygılı,
  • Hukuka, ekonomik ve etik değerlere bağlı,
  • Sağlık, emniyet kuralları ve çevre bilincine duyarlı olarak müşterileri, çalışanları ve paydaşlarının beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak.

Global dünyada yenilikçi yaklaşım

Konusunda uzman sürekli personel

Katma değerli hizmet için ayrıntılı analiz

Neden Ateştur

"Başarı Tesadüf Değildir"

1986 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Ateş Tur, taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern, çağdaş ve teknolojiyi en iyi biçimde takip eden firmamız, müşteri memnuniyetini, daima ön planda tutmuştur. Yolcu taşımacılığının gerektirdiği sorumluluk bilinci ile ‘önce can güvenliği’ değişmez ilkesi olmuştur. Yıllardır bizimle birlikte aynı yolda yürümeyi tercih eden birçok kurum ve kamu kuruluşuna çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyan Ateş Tur, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda üstün kalite anlayışı ile hizmet sunmanın, gururunu taşımaktadır.

Geleceğin planı bugünkü hizmetlerimizde saklı

Kaliteli hizmet anlayışı Müşteri Memnuniyeti & Müşteri Deneyimi

Geri Bildirim

Geri Bildirim

Müşterilerimizden belirli aralıklarla hizmet kalitemiz hakkında görüş ve önerilerini içeren geribildirimler toplanır

Müşteri İlişkileri

Müşteri İlişkileri

Geribildirimler müşteri ilişkileri departmanınca değerlendirilir. Olası sorunların çözümü için ilgili departmana değerlendirme toplantısı yapılır.

Çözüm

Çözüm

Değerlendirme toplantısı sonucunda soruna getirilen çözüm en kısa sürede uygulamaya alınır. Müşterilerimize konuyla ilgili bilgi verilir.