İletişim

Bizi Arayın

0212 541 87 01
info@atestur.com.tr
pazarlama@atestur.com.tr

Çalışma Saatleri

Haftaiçi 08.30 - 18.00

Teklif almak için bizimle iletişim kurun

Teklif Al

Filo Kiralama

Ates Tur olarak, sizlere sunduğumuz filo kiralama hizmetinden yararlanarak,satın almaya kıyasla çok daha uygun bir maliyetle aracınızı tedarik edebilirsiniz. Kiralamanın sağlayacağı fayda ile zaman ve maliyetten tasarruf edebilir, artan zamanınızda işinize odaklanabilirsiniz.
Filo  kiralama hizmeti ile bakım, hasar, ikinci el değeri gibi finansal riskleri sizin için yöneterek şirket araçlarınızın maliyetlerini eşit aylık ödemeler olarak planlamanızı sağlarız. Filo kiralama hizmetimiz ile sizler şirketinizin işleyişini takip ederken ulaşımda oluşabilecek sorunların ve gereksinimlerin çözümünü sağlarız.
Trafik sigortası yapılmış olan araçlarımızın  MTV ve  egzoz pulu şirketimizin sorumluluğuda olup; OGS, HGS, trafik ihlal ve cezalarının takibi de şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
 
TAMİR VE BAKIM
 
Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Ateş Turun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda  parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.
Ateş Tur’dan kiraladığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.
.